IN WOOD

Zespół IL prezentuje kolekcję opraw drewnianych IN WOOD, o minimalistycznych, czystych formach.
Oszczędność formy pozwala na maksymalne wyeksponowanie charakteru drewna oraz czyni oprawę nowoczesną, funkcjonalną i uniwersalną. Proste, geometryczne formy, modułowość, a także opcje łączenia opraw i ich multiplikacji dają możliwość tworzenia indywidualnych systemów oświetlenia dostosowanych do potrzeb użytkowników oraz funkcji i charakteru wnętrza.
Wszystkie nasze oprawy są wykonywane ręcznie, w tradycyjnej technologii przez rzemieślników od pokoleń zajmujących się obróbką drewna, co gwarantuje najwyższą jakość i unikalny charakter każdej oprawy.
Image
PATH L - Individual lighting

PATH

PATH to swoista scieżka światła, zatopiona w prostych liniowych bryłach naturalnego drewna.
Charakterystyczną cechą rodziny PATH jest modułowa zmienna długosć opraw, a także możliwość ich łączenia w różnych płaszczyznach.
Pozwala to na wykreowanie własnej, indywidualnej ścieżki światłą- Y-PATH.
Ścieżki wynikającej z wnętrza i jego funkcji, tworzącej nową, intrygującą przestrzeń.
PATH L - Individual lighting

Y-PATH

Y-PATH to Twoja własna, indywidualna ścieżka światła i jednocześnie klucz do zrozumienia filozofii tworzenia opraw przez IL.
To ścieżka światła, która biegnąc w różnych kierunkach i po różnych płaszczyznach prowadzi do powstania niepowtarzalnych rozwiązań formalno-przestrzennych, zgodnych z charakterem wnętrza i potrzebami jego użytkowników.
RUŁA -  Individual lighting

RUŁA

RUŁA jest rodziną opraw od IL wyróżniającą się owalną, pozbawioną ostrych krawędzi formą. Prostym, łagodnym brytom opraw z rodziny RUŁA dodano charakteru dzięki wykończeniu wydatnym rantem, otaczającym źródło światła.
W rodzinie RUŁA znajdziemy oprawy o zróżnicowanej wielkości - średnicy oraz wysokości, co umożliwia stworzenie niepowtarzalnych kompozycji oświetleniowych.
Możliwość wyboru wysokości opraw oraz sposobu montażu bezpośrednio do sufitu lub wiszących pozwala na ich zastosowanie zarówno w niskich, jak i w bardzo wysokich wnętrzach.
BLOK - Individual lighting

BLOK

BLOK to rodzina opraw o prostych, kubicznych bryłach. Oprawy z rodziny BLOK zachowują dwie, charakterystyczne dla wszystkich produktów z kolekcji IN WOOD cechy: minimalizm formy oraz wydatny drewniany rant, eksponujący naturalne piękno drewna.
Dzięki zróżnicowaniu opraw wielkością, wysokością, a także sposobem montażu rodzina BLOK stanowi doskonałą bazę do stworzenia oryginalnego i funkcjonalnego oświetlenia nawet najbardziej wymagających wnętrz.
logo-white.png
+48 690 899 906
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
INDIVIDUAL LIGHTING 
IN WOOD
     NEWSLETTER
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
WYBIERZ JĘZYK
Copyright © 2021 individuallighting.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki    zobacz więcej - polityka prywatności
logo_black.png
WYBIERZ JĘZYK